Була -оптикалык чечим

Кытайда жасалган була -оптикалык чечимди Chaolian Electronicтен арзан баада сатып алууга болот. Бул кесипкөй өндүрүүчү жана Кытайдагы сапаттуу продукциянын фабрикасы.
View as  
 
  • Бул FO Pigtail SC/PC SM 9/125 0.9mm Simplex. Сиз ошондой эле UPC, APC жасай аласыз .Биз 20 жылдан ашык убакыттан бери патч-корд менен камсыз кылабыз, ISO бекитилген компания катары, sur-link сапатты катуу камсыздоо системасын жүргүзөт, биздин продуктылар CE, ETL, UL ж.

  • Бул FO Patch Cord MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 дуплекси, сиз ошондой эле MM, Simplex жасай аласыз. Биз 20 жылдан ашык патч-корд менен камсыз кылабыз, ISO бекитилген компания катары, sur-link катуу сапатта кепилдик системасы, биздин продуктылар CE, ETL, UL ж.

  • Бул FO Pigtail SC/APC SM 9/125 0.9mm Simplex. Сиз ошондой эле UPC, PC жасай аласыз .Биз 20 жылдан ашуун убакыттан бери патч-корд менен камсыз кылабыз, ISO бекитилген компания катары, sur-link катуу сапатты камсыздоо системасын жүргүзөт, биздин продуктылар CE, ETL, UL ж.

  • Бул FO Pigtail ST/PC SM 9/125 0.9mm Simplex көбүнчө үйлөрдө, фирмаларда, окуу жайларында жана башка структураланган кабелдик системаларда колдонулат, оптикалык була сенсорлору жана телекоммуникация катары. Бул жогорку сапаттагы материалдан жасалган жана жакшы конструкцияга ээ. ал бир нече сертификаттарга жооп берет.

  • Бул FO Bundle Pigtail SC MM 62.5/125 12 Fiber With Spiral Wrap Band көбүнчө үйлөрдө, фирмаларда, окуу жайларында жана башка структураланган кабелдик системаларда колдонулат, оптикалык була сенсорлору жана телекоммуникация катары. Бул жогорку сапаттагы материалдан жасалган жана жакшы конструкцияга ээ, бул аны бир нече сертификаттарга ылайыкташтырат.

  • Бул FO Bundle PIGTAIL FC SM 9/125 12 Fiber оптикалык була сенсорлору жана телекоммуникация катары үйлөрдө, фирмаларда, окуу жайларында жана башка структураланган кабелдик тутумдарда кеңири колдонулат.Ал жогорку сапаттагы материалдан жасалган жана жакшы конструкцияга ээ. бир нече күбөлүк менен.

 1 
Chaolian Electronic - Кытайдагы кесипкөй Була -оптикалык чечим өндүрүүчүлөрдүн жана жеткирүүчүлөрдүн бири. Биздин фабрика прейскурантты камсыз кылат. Биздин фабрика чыгарган Була -оптикалык чечим кардарлар тарабынан арзан баада жакшы кабыл алынды. Кеңешүүгө кош келиңиз.